حمل و نقل

معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی خبر داد

فراخوان عمومی پروژه‌های پژوهشی – تحقیقاتی سال ۱۴۰۲

معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی از فراخوان عمومی پروژه‌های پژوهشی – تحقیقاتی سال ۱۴۰۲ این معاونت برای واگذاری به مراکز پژوهشی و دانشگاهی خبر داد.

شهریار افندی‌زاده معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی در گفت‏‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، با اعلام فراخوان عمومی پروژه‌های پژوهشی – تحقیقاتی سال ۱۴۰۲ این معاونت، هدف از این فراخوان را که به طور رسمی در سایت رسمی وزارت راه و شهرسازی درج شده است، جذب مراکز پژوهشی و دانشگاهی ذی‌صلاح برای انجام پروژه‌های پژوهشی – تحقیقاتی معاونت حمل‌ونقل برای سال ۱۴۰۲ برشمرد.

معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: تعریف و تدوین عناوین پروژه‌های پژوهشی – تحقیقاتی حوزه معاونت حمل‌ونقل در راستای پروژه‌های مطالعاتی این معاونت انجام گرفته تا پیش‌نیازهای مطالعاتی و اجرایی حوزه حمل و نقل را تامین کند.

وی افزود: برای نیل به این هدف، در سه ماهه چهارم سال ۱۴۰۱ سلسله نشست‌های تخصصی با همکاری دفاتر حوزه معاونت حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.

معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: در این مقطع پروژه پژوهشی – تحقیقاتی با موضوع “ساخت مدل برای طرح‌های زیربنایی حمل و نقل” به فراخوان گذاشته می‌شود.

افندی‌زاده همچنین یادآور شد: اسناد پیش نیاز برای شرکت در این فراخوان، دربردارنده «الگوی اسناد ارزیابی کیفی  RfQ»  و «رئوس کلی شرح خدمات موضوع» در تارنمای رسمی وزارت راه و شهرسازی به نشانی https://www.mrud.ir ، بخش “پروژه‌های مطالعاتی معاونت حمل و نقل”، بارگذاری شده است.

وی خاطر نشان کرد: واپسین مهلت برای ارسال اسناد، حداکثر تا تاریخ هجدهم شهریور ماه ۱۴۰۲ است.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button