حمل و نقل

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری:

مسافران برای خرید بلیت هواپیما در ایام اربعین از سایت‌های رسمی اقدام کنند

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: زائران حسینی در ایام اربعین برای تهیه بلیت هواپیما صرفاً از طریق سایت‌های مجاز اعلام شده اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، جعفر یازرلو افزود:با عنایت به اینکه امسال در حوزه فروش بلیت‌های اربعین حسینی با هدف فراهم کردن دسترسی آنلاین، سهل و با قیمت تعیین شده انجام می‌شود، لذا زائران گرامی برای تهیه بلیت هواپیما، توجه داشته باشند که عرضه بلیت‌ها در پروازهای مستقیم بین ایران و عراق صرفاً از طریق آدرس سایت رسمی هر یک شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و خارجی و دفاتر فروش آنلاین منتخب که اسامی آن‌ها در سایت سازمان هواپیمایی کشوری قرارداده شده و به روزرسانی می‌شود، انجام خواهد شد.

یازرلو افزود: هیچکدام از شرکت‌های هواپیمایی مجاز به فروش بلیت به غیر از دو روش فوق نیستند، لذا به زائران محترم تأکید می‌شود  جهت اجتناب از بروز تخلفاتی نظیر فروش بالاتر از نرخ تعیین شده و صدور بلیت های جعلی توسط عده ای از دلالان و سوداگران، با برنامه ریزی دقیق زمان سفر خود و ترجیحا تهیه بلیت به‌ صورت رفت و برگشت اقدام کنند.

وی تصریح کرد: ضروری است جهت اطمینان از سفری بدون دغدغه و نگرانی در خصوص تهیه بلیت برگشت، صرفا به تهیه بلیت خود از دو روش مجاز فوق اقدام کنند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اظهار کرد: در صورت مشاهده تخلف نرخی و استفاده از کانال‌های فروش غیرمجاز موضوع را از طریق سامانه حقوق مسافر سازمان هواپیمایی کشوری به نشانی www.caa.gov.ir اطلاع داده تا در اسرع وقت رسیدگی شود و با متخلف یا متخلفین برخورد قانونی صورت گیرد.

مطـالب مرتبـط

Back to top button