فناوری

با برگزاری آیین افتتاحیه؛

مرکز جامع تصمیم گیری، کوچینگ و منتورینگ (تصمیم) آغاز بکار کرد

اولین نشست تخصصی آغاز به کار مرکز جامع تصمیم گیری کوچینگ و منتورینگ ( تصمیم ) با حضور متخصصان، کارشناسان و اساتید دانشگاهی برگزار شد.

بنیانگذار مرکز تصمیم در آیین افتتاحیه این مرکز گفت: تصمیم گیری فرایندی پر تکرار است و اقشار مختلف جامعه فارغ از طبقه‌بندی اجتماعی، سطح تحصیلات و موقعیت خانوادگی یا شغلی و مسئولیتی که در زندگی فردی یا حرفه‌ای خود دارند به صورت مستمر بصورت خواسته یا ناخواسته‌های در ارتباط با امور خود تصمیم می گیرند تا به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنند.

مهندس” مهدی بخشنده ” با بیان اینکه این مرکز با اخذ مجوزهای قانونی آغاز بکار کرده است، تاکید کرد: بدون شک تصمیمات ما می‌تواند کاملاً شخصی و یا سازمانی باشد، اما تصمیم گیری در مقیاس کل یا بخشی از یک سازمان از این جنبه که سرنوشت افراد دیگری را نیز درگیر  خود می‌کند بسیار حائز اهمیت است.

بنیانگذار مرکز تصمیم اظهارداشت: بهبود و ارتقاء سطح کیفیت زندگی شخصی، کاری و اجتماعی افراد و تعالی سازمانی، ماحصل تصمیم موفق است و با تلاش مدیران و کارشناسان تصمیمات مطلوب و سازنده  می‌تواند ارزش افزوده بیشتری را خلق کند.

مدیر عامل مرکز تصمیم نیز در این مراسم گفت: مرکز جامعه تصمیم در نظر دارد با برنامه‌ریزی مناسب تا ۵ سال آینده خدمات خود را به جامعه فارسی زبان در کل دنیا گسترش داده و خدمات ارزشمندی را برای موفقیت در کسب و کارهای مربوطه آنان ارائه کند.

مهندس ” جلال مهدی ” بیان کرد: در واقع مرکز تصمیم در راستای ارائه خدمات حرفه‌ای به افراد و سازمان‌ها و انواع کسب و کارهای کوچک و بزرگ جهت رفع مسائل و چالش‌های مختلف آنها تحت عنوان مرکز جامع تصمیم گیری کوچینگ و منتورینگ بنا نهاده شده است تا مخاطبین ما بتوانند با همراهی و پشتیبانی متخصصان و کارشناسان مرکز تصمیم به موفقیت‌های خود مطمئن شوند.

تصمیم به پشتوانه دانش و مهارت کوچ های حرفه‌ای و متعهد و منتورهای خبره و صاحب نظر، اقشار مختلف جامعه اعم از افراد یا سازمان‌ها را همراهی خواهد کرد تا آنان بتوانند برای حل مسائل عبور از چالش‌ها رفع دغدغه‌ها و تردیدهای احتمالی خود در زمینه‌های مختلف زندگی شخصی یا کاری خود تصمیمات درستی را اتخاذ تا بتوانند به بهترین شکل عملکرد خود را در جامعه نشان دهند.

مدیر عامل مرکز تصمیم یادآور شد: از آنجا که ما در زندگی روزمره خود و در موقعیت های مختلف نیازمند تصمیم گیری هستیم، لذا برای فراهم شدن امکان اتخاذ تصمیمات ارزنده، افراد جامعه نیازمند مشاوره، راهنمایی و تسهیل گری صاحب نظران است و مرکز تصمیم در فاز نخست با راه اندازی دپارتمان‌های مالی و مالیاتی و توسعه منابع انسانی کار خود را آغاز کرده و در مراحل بعدی دپارتمان‌های مختلف را در بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و آموزشی برای ارائه خدمات مشاوره راه اندازی خواهد کرد.

راه های ارتباط با مرکز تصمیم شماره ۰۲۱۹۲۰۰۲۲۷۲ www.tasmims.com، info@tasmim.com، tasmim-comprehensive-center ، @tasmims.coach، ۹۸۹۰۲۲۲۲۱۷۷۴، ۹۸۹۰۲۲۲۲۱۷۷۴ است تا مخاطبین ما از راهنمایی و مشاوره کارشناسان و متخصصان مرکز تصمیم بهره مند شوند.

در پایان این مراسم از پایگاه خبری توانگر نیوز مرکز جامع تصمیم گیری ، کوچینگ و منتورینگ ( تصمیم) رونمایی شد تا در حوزه های مختلف اقتصادی از جمله بانک، بیمه، بورس، سرمایه گذاری و عمران فعالیت خبری خود را آغاز کند.

همزمان با مراسم افتتاحیه ” مرکز تصمیم” میزگردها و پنل های تخصصی برندینگ و تولید محتوا، بازاریابی و تبلیغات، مدیریت پروژه ها و ریسک ها، رسانه و ایونیک با حضور اساتید، اندیشمندان و خبرگان برگزار و در آیین اختتامیه این مراسم جلسه پرسش و پاسخ با حضور شرکت کنندگان و مدیران مرکز تصمیم برگزار شد.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری
Back to top button