حمل و نقل

راه‌اندازی قطارفوق‌العاده رجا درمسیر تهران-کرمانشاه وبالعکس به مناسبت اربعین

 شرکت حمل‌ و نقل ریلی رجا در راستای ایجاد سهولت در حمل‌و‌نقل زائران اربعین حسینی (ع)، قطار فوق‌العاده تهران – کرمانشاه و بالعکس را راه‌اندازی کرد.

عضو هیأت مدیره و معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود: با عنایت به استقبال زائران اربعین از قطارهای رجا، این شرکت علاوه بر قطارهای قبلی، امکان خرید بلیت قطار فوق‌العاده تهران- کرمانشاه و بالعکس را از تاریخ‌ ۷ تا ۱۷ شهریور ماه ۱۴۰۲ ایجاد کرده که همه روزه آماده جابه‌جایی مسافران و زائران است.

 علیرضا علی‌سلیمانی با بیان اینکه نوع قطار در نظر گرفته شده برای این مسیر از نوع واگن‌های ۴ ستاره اتوبوسی صبا است، اعلام کرد: مسافران برای رزرو بلیت می‌توانند علاوه بر مراجعه به سایت رجا به نشانی: www.raja.ir  از طریق شماره تلفن شبانه‌روزی ۱۵۳۹، مراجعه حضوری به آژانس‌های فروش و سایر سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مجاز فروش بلیت نیز اقدام به تهیه بلیت کنند.

 علی سلیمانی از قیمت حدود ۲۱۱ هزار تومانی هر بلیت در این مسیر خبر داد و افزود: ساعت حرکت این قطار از مبدأ تهران همه روزه ۲۳:۵۹ و برگشت نیز از مبدأ کرمانشاه ۱۵:۱۰ است.

 عضو هیأت مدیره رجا عنوان کرد: هم‌و‌طنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهای بلیت، ساعت حرکت و سایر اطلاعات مرتبط با سفر با قطارهای رجا می‌توانند از طریق تلفن ۱۵۳۹ به صورت شبانه‌روزی تماس حاصل کرده یا به سایت این شرکت به نشانیwww.raja.ir  مراجعه کنند.

مطـالب مرتبـط

Back to top button