حمل و نقل

مدیرکل روابط عمومی ایران ایر:

فروش بیش از ۶۵ هزار صندلی ایران ایر برای پروازهای اربعین

مدیرکل روابط عمومی “هما ” از فروش بیش از ۶۵ هزار صندلی در ایران ایر برای پروازهای اربعین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی حسام قربانعلی مدیرکل روابط عمومی ایران ایر در خصوص  آخرین اخبار اربعین ۱۴۰۲ اعلام کرد: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما”  تاکنون بیش از ۶۵ هزار صندلی را به فروش رسانده است.

وی با اشاره به افزایش فرکانس پروازهای “هما” در عملیات اربعین ۱۴۰۲ به عدد ۲۷۷ پرواز گفت: این افزایش به جز مسیرهایی است  که در داخل کشور، پرواز  هواپیما به مبدا غیر از تهران انجام می شود  که با احتساب آن  مسیرها به بیش از ۳۰۰  پرواز در  عملیات اربعین ۱۴۰۲ تاکنون رسیده است.

وی درخصوص پرواز فوق العاده “هما” از سایر ایستگاه‌ها گفت:: اولین پرواز بین المللی از فرودگاه سمنان برای اولین بار در تاریخ ساخت ابن  فرودگاه به مقصد نجف انجام می.شود.

بعد از پرواز سمنان، پرواز شاهرود به  نجف نیز انجام می‌شود و نهایتا از فرودگاه‌های خرم‌آباد ،زنجان و شیراز هم پروازهایی به مقصد  فرودگاه نجف انجام خواهد شد.

قربانعلی ضمن اشاره به افزایش ظرفیت و رسیدن میزان فروش به متوسط ۷۰ درصد تاکید کرد که با ایجاد صندلی‌ در مسیرهای گفته شده هم‌چنان دسترسی جهت تهیه بلیت در وب سایت رسمی “هما”  وجود دارد.

وی در ادامه به افزایش پروازهای نجف اشاره کرد افزود: چندین پرواز از فرودگاه حضرت امام (ره) برای نجف به صورت فوق‌العاده برقرار شده است که این پروازها در روز ۱۲، ۱۳و ۱۷ شهریور ماه ۱۴۰۲  انجام می شود.

قربانعلی در خصوص انجام یک پرواز ویژه از فرودگاه نجف به فرودگاه مهرآباد گفت: طبق  هماهنگی‌های انجام شده  و کسب مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری در تاریخ دهم شهریور ماه یک پرواز از فرودگاه نجف به مقصد فرودگاه مهرآباد انجام خواهد شد .

وی ادامه داد: این پرواز ویژه با شماره پرواز ۵۳۰۰  از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه  به وقت محلی از فرودگاه نجف پرواز خواهد کرد و انشالله در ساعت ۲۱:۴۰ دقیقه در فرودگاه مهرآباد به زمین خواهد نشست.

مدیرکل روابط عمومی “هما “در پایان گفت: پیام رسان بله هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به آدرس ایران ایر یا “هما” در نرم افزار بله ایجاد شده که آخرین اطلاعات پروازی “هما” در این کانال اعلام  خواهد شد و زائرین  که در کشور عراق  تلفن همراه خود را خاموش می‌کنند یا دسترسی لازم را ندارند برای کسب آخرین اطلاعات از وضعیت پروازها می‌توانند با پیوستن به کانال” هما” اطلاعات لازم را دریافت کنند.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button