حمل و نقل

با حضور وزیر راه وشهرسازی؛

آغاز بکار دهمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی

با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی دهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته  چهارم تا هفتم مهر سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز بکار کرد.

به گزارش پایگاه خبری حمل ونقل ایران، این نمایشگاه در فضایی به وسعت ۱۴ هزار متر مربع در سالن‌های شماره ۷، ۶، ۸ و ۹ محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برپا شده است.

دهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت تولید کننده تجهیزات ریلی، ناوگان و شرکت های دانش بنیان و فعال در صنعت حمل ونقل ریلی کشور برگزار می‌شود.

همزمان با برگزاری این نمایشگاه با حضور کارشناسان و متخصصان حوزه حمل ونقل ریلی کشور میزگردها و سمینارهای تخصصی مختلفی برگزار خواهد شد.

ارائه توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی در صنعت حمل ونقل ریلی کشور، بومی‌سازی صنایع ریلی و آشنایی تولیدکنندگان صنایع ریلی کشور با جدیدترین پیشرفت‌های روز این صنعت در جهان، از اهداف برگزاری این نمایشگاه اعلام شده است.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button