حمل و نقل

تفاهم‌نامه تامین ۱۰۰ دستگاه لکوموتیو و ۲۵۰۰ واگن باری امضا شد

تفاهم‌نامه تامین ۱۰۰ دستگاه لکوموتیو و ۲۵۰۰ دستگاه واگن باری با حضور مدیرعامل شرکت راه‌آهن در نمایشگاه حمل‌ونقل ریلی امضا شد.

به گزارش پایگاه خبری حمل ونقل ایران، سید میعاد صالحی مدیرعامل شرکت راه‌آهن در مراسم امضای تفاهم‌نامه تامین ۱۰۰ دستگاه لکوموتیو و ۲۵۰۰ دستگاه واگن باری گفت: با توجه به اهتمام دولت سیزدهم جهت توسعه حمل‌ونقل ریلی، از ابتدای شروع به کار، پیگیری‌ها جهت مشارکت با بخش‌های دولتی و خصوصی آغاز شد.

وی افزود: طی یک سال گذشته، با توجه به مذاکراتی که با رئیس بنیاد مستضعفان صورت گرفت، از سرمایه‌گذاری در حوزه حمل‌ونقل ریلی استقبال کردند.

صالحی اظهار کرد: با تلاش بنیاد مستضعفان هلدینگ جدید حمل‌ونقل ریلی بنیاد مستضعفان راه‌اندازی و به مرحله امضای تفاهم‌نامه به منظور تامین ۱۰۰ دستگاه لکوموتیو و ۲۵۰۰ دستگاه واگن باری انجامید.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امیدواریم با امضای این تفاهم‌نامه جهشی در عبور از گلوگاه‌ها در حوزه حمل‌ونقل ریلی داشته باشیم.

وی افزود: این تفاهم‌نامه می‌تواند الگویی برای سرمایه‌گذاری سایر شرکت‌ها جهت سرمایه‌گذاری در صنعت حمل‌ونقل ریلی باشد.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button