شهرسازی و عمران

معاون بنیاد مسکن:

تسهیلات مسکن روستایی به ۳۵۰ میلیون تومان افزایش یافت

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از افزایش میزان و تعداد تسهیلات مسکن روستایی خبر داد و گفت: با تصمیم دولت، تسهیلات مسکن روستایی به ۳۵۰ میلیون تومان افزایش یافته و سهمیه سالانه تسهیلات مسکن روستایی نیز ۳۵۰ هزار واحد تعیین شده است.

به گزارش پایگاه خبری حمل ونقل ایران، مجید جودی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از افزایش سهمیه مسکن روستایی به تعداد ۳۵۰ هزار واحد در سال خبر داد.

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: علاوه بر افزایش سهمیه تسهیلات مسکن روستایی با موافقت دولت مقرر است تا به هر واحد مسکونی روستایی ۳۵۰ میلیون تومان تسهیلات ساخت پرداخت شود.

جودی یادآور شد: پیش‌تر، سقف تسهیلات مسکن روستایی سالانه به ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در روستاها پرداخت می‌شد که هم اکنون با تصمیم دولت این تعداد به سالانه ۳۵۰ هزار واحد افزایش یافته است.

گفتنی است، امروز ۱۲ مهرماه نیز علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت از افزایش تسهیلات مسکن روستایی به ازای هر واحد ۳۵۰ میلیون تومان خبر داد.

بر اساس اعلام بنیاد مسکن، تسهیلات مسکن روستایی با اولویتی که جزییات آن به زودی منتشر خواهد شد در اختیار خانوارهایی که از سوی بنیاد واجد شرایط معرفی و به بانک‌ها معرفی شوند، پرداخت خواهد شد.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button