حمل و نقل

اولین جلسه عملیات زمستانی ۱۴۰۲ در شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) برگزار شد

اولین جلسه عملیات زمستانی ۱۴۰۲ در معاونت بهره برداری شهرفرودگاهی امام خمینی(ره) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حمل ونقل ایران از روابط عمومی شهر فرودگاهی امام خمینی، در این جلسه ضمن بازخوانی دستورالعمل عملیات زمستانی که توسط دفتر ایمنی و تضمین کیفیت تدوین شده است بر لزوم تدوین دستورالعمل اجرایی و روشهای انجام کار و نحوه تعامل با دیگر قسمتها توسط هر یک از واحدهای درگیر در عملیات زمستانی تاکید شد.
🔹محمدرضا فردی معاون بهره برداری فرودگاهی اظهار داشت نظر به ترافیک بالای اپرون ترمینال سلام می بایست سناریو های لازم مخصوص ترمینال سلام تدوین و در مانور عملیات زمستانی مد نظر قرار گیرد.
🔹 مجید داودی معاون توسعه زیرساخت ضمن اعلام آمادگی ماشین‌آلات برف روبی برای اجرای مانور برف روبی در محوطه ایر ساید از پنجم آذرماه افزود جهت تامین ماشین آلات برف روبی لند ساید سیر مراحل مناقصه و تعیین پیمانکار در حال انجام می باشد.
🔹گفتنی است در این جلسه مدیران کل هر دو معاونت و روسای ادارات و معاون هوانوردی اداره کل حراست و نماینده اداره کل ارتباطات، اطلاع رسانی و امور بین الملل و مدیرکل دفتر ایمنی و تضمین کیفیت و رییس اداره ایمنى و استاندارد فرودگاهى حضور داشتند

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button