حمل و نقل

ایران ایر از ۱۸ آبان ماه پروازهای خود را به سقز آغاز می کند

مدیرکل روابط عمومی ایران ایر گفت: پس از افتتاح رسمی فرودگاه سقز در ۱۲ آبان ۱۴۰۲، پروازهای برنامه‌ای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” به فرودگاه سقز از ۱۸ آبان ماه آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حمل ونقل ایران به نقل از روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، با افتتاح رسمی فرودگاه سقز در ۱۲ آبان ۱۴۰۲، پروازهای برنامه‌ای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” به فرودگاه سقز از ۱۸ آبان ماه آغاز می‌شود.

حسام قربانعلی مدیرکل روابط عمومی ایران ایر گفت: برقراری این پرواز در راستای تأکید مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی بر گسترش خدمات پروازی و با پیگیری مدیرعامل “هما” و استقبال هموطنان این خطه صورت گرفت.

مدیرکل روابط عمومی «هما» در ادامه اظهارداشت: با توجه به تأمین زیر ساخت های لازم، پرواز تهران به سقز و بالعکس در روزهای پنج شنبه هر هفته انجام خواهد شد.

وی افزود: پرواز مسیر تهران به سقز با شماره ۳۴۰۵ در ساعت ۱۰ و ۱۵ دقیقه از تهران انجام می‌شود. این پرواز با شماره ۳۴۰۴ در همان روز در ساعت ۱۲ و ۵۰ دقیقه به مقصد مهرآباد باز می‌گردد.

به گفته قربانعلی، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بهره گیری از ناوگان ATR، توسعه پرواز به مناطق کم برخوردار را مورد توجه قرار داده است.

وی در خاتمه در خصوص خرید بلیت پرواز فوق اظهار کرد: هموطنان برای خرید بلیت این پرواز می توانند به سایت www.iranair.com  مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۶۶۲۱۸۸۸ مرکز فروش تلفنی “هما” ارتباط برقرار کنند.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button