حمل و نقل

ثبت رکورد عملیات تخلیه وبارگیری مواد نفتی دربندرامام (ره)

سرپرست معاونت امور بندری و اقتصادی بنادر استان خوزستان از ثبت رکورد عملیات تخلیه و بارگیری همزمان مواد نفتی، به میزان ۷۱ هزار و ۲۵۰ تن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حمل ونقل ایران از سازمان بنادر و دریانوردی، داود چگنی سرپرست معاونت امور بندری و اقتصادی بنادر خوزستان گفت: همزمان با عملیات تخلیه و انتقال مواد نفتی سبک از شناور به مخازن انبارش در زون نفتی مجتمع بندری امام خمینی(ره)، فرآیند بارگیری مواد نفتی از مخازن به شناور نیز انجام شده است.

سرپرست معاونت امور بندری واقتصادی بنادر خوزستان خاطرنشان‌ کرد: بهره‌برداری از بزرگترین و مجهزترین پایانه اختصاصی مواد نفتی بنادر بازرگانی کشور در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) ضمن بهبود در شاخص‌های عملیاتی و لجستیکی بندر و تسریع در عملیات بندری، موجب افزایش حجم ترانزیت و حمل و نقل مواد نفتی و کسب رضایتمندی صاحبان کالا و شرکت‌های کشتیرانی، از مسیر این بندر شده است.

‌شایان ذکر است رکورد پیشین تخلیه و بارگیری همزمان به میزان ۵۶ هزار تن در سال ۱۴۰۱ بوده است.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button