حمل و نقل

برگزاری نمایشگاه حمل و نقل با حضور ۳۱۶ شرکت دولتی و خصوصی

رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی از گشایش نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته در مصلای امام خمینی (ره) تهران در ۲۷ آذر، روز ملی حمل ونقل با حضور ۳۱۶ شرکت کننده بخش خصوصی و دولتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حمل ونقل ایران از وزارت راه و شهرسازی، وحید قربانی با اشاره به برگزاری هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته در مصلای تهران تصریح کرد: این نمایشگاه با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاونان و دیگر مسئولان همزمان با روز ملی حمل ونقل در سالن شبستان مصلای امام خمینی (ره) به مدت سه روز برگزار می شود.

رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی بیان کرد: این نمایشگاه با وسعت بیش از ۱۶ هزار متر مربع با  مشارکت بیش از ۸۵ شرکت دانش بنیان و استارتاپ و نمایندگان خارجی که نسبت به دوره های گذشته بی سابقه است برگزار خواهد شد.

 وی افزود: رونمایی از حداقل ۲۲ محصول از شرکت های مختلف و همچنین ماشین آلات راهسازی و برگزاری کارگاه های آموزشی توسط انجمن ها و اتحادیه های صنفی از دیگر برنامه های این نمایشگاه است.

قربانی اظهار کرد: برگزاری میز ارتباطات مردمی با حضور معاونان وزیر راه و شهرسازی و رؤسای سازمان ها و شرکت های تابعه در محل نمایشگاه به منظور پاسخگویی به مراجعه کنندگان، برگزاری نشست های تخصصی از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این نمایشگاه است.

وی ادامه داد: آغاز اولین رالی تور کشنده های سنگین از تهران در محل نمایشگاه و پایان  در شهر اراک  با حضور بیش از ۴۰ خودرو سنگین توسط کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از دیگر برنامه های نمایشگاه در هفته حمل و نقل است.

رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی تصریح کرد: هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنابع وابسته با شعار حمل و نقل هوشمند، ترانزیت و توسعه اقتصادی که از ۲۷ تا ۲۹ آذرماه در نیم طبقه شبستان مصلی تهران برگزار می‌شود، با کارگاه‌هایی آموزشی مختلفی همراه است

وی افزود: راهکارهای تبیین مبحث ۲۳ مقررات ملی و کنترل ساختمان، کارگاه آموزشی مهندسی ارزش، کارگاه آموزشی بررسی ویژگی‌های فیزیکی و عملکردی مراکز لجستیکی کشورهای مختلف در هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش کارگاه آموزشی مهندسی ارزش در روز ۲۷ آذرماه ساعت ۱۴ توسط شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور ارایه می‌شود. همچنین، کارگاه آموزشی بررسی ویژگی‌های فیزیکی و عملکردی مراکز لجستیکی کشورهای مختلف ۲۸ آذر ماه ساعت ۱۱ توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و کارگاه استفاده از آسفالت سرد کیسه‌ای برای عملیات تعمیر و نگهداری زمستانه با تمرکز بر پر کردن چاله‌ها ۲۹ آذر ساعت ۱۱ توسط شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ارایه خواهد شد.

همچنین راهکارهای تبیین مبحث ۲۳ مقررات ملی و کنترل ساختمان تحت عنوان الزامات ترافیکی ۲۸ آذر ماه ساعت ۱۴ توسط کمیسیون تخصصی ترافیک سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در هفتمین نمایشگاه حمل و نقل ارایه می‌شود.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button