شهرسازی و عمران

افتتاح بزرگ ترین مدرسه شهیدحاج قاسم سلیمانی توسط بنیاد برکت در کرمان

مجتمع آموزشی برکت شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان به عنوان بزرگترین پروژه آموزشی سال جاری در کشور با حضور وزیر آموزش و پرورش و مدیر عامل بنیاد برکت افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد برکت، “محمد ترکمانه ” مدیر عامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) صبح امروز در سفر به استان کرمان با حضور در گلزار شهدای کرمان و ادای احترام به مقام شهدای والامقام با اهدای گل بر سر مزار سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی حضور یافت.

دکتر ترکمانه در این سفر یک روزه با مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) کرمان دیدار کرد و ضمن بیان اقدامات بنیاد برکت در مناطق محروم استان کرمان، این استان را یکی از استانهای محوری جهت حمایت از طرح های اشتغال‌زایی که ماموریت اصلی بنیاد برکت است عنوان کرد.

مدیر عامل بنیاد برکت همچنین با حضور در جمع مجریان و تسهیل گران بنیاد برکت در استان کرمان ضمن قدردانی از طرح های اشتغال‌زایی ایجاد شده در استان کرمان بر گسترش طرح های اشتغال‌زایی در زمینه زنجیره سبز و آبی جهت تامین امنیت غذایی تاکید کرد.

در این سفر مجتمع آموزشی ۴۱ کلاسه برکت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که با مشارکت وزارت آموزش و پرورش و بنیاد برکت در شهرک شهرداری کرمان ساخته شده است به عنوان بزرگترین پروژه آموزشی سال جاری در سطح کشور با حضور وزیر آموزش و پرورش و مدیر عامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) افتتاح شد.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button