حمل و نقل

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها از افتتاح فرودگاه ایلام در آینده ای نزدیک خبرداد

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از افتتاح طرح توسعه فرودگاه ایلام با حضور رئیس جمهوری در اسفندماه و طرح توسعه فضای ترمینال فرودگاه مشهد به همراه چند پروژه دیگر توسط وزیر راه و شهرسازی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حمل ونقل ایران از روابط مومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، رضا نخجوانی، افزود: طرح توسعه فرودگاه ایلام تکمیل شده است و اسفندماه امسال با حضور رئیس جمهوری افتتاح می‌شود. وزیر راه و شهرسازی نیز اسفندماه امسال طرح توسعه فضای ترمینال فرودگاه مشهد و چند پروژه دیگر از جمله اپرون و نصب دستگاه ILS جدید، ایربریج و تاسیسات جدید حرارتی و برودتی این فرودگاه را افتتاح می‌کند.

وی افزود: طبق روال هر ساله ستاد نوروزی در شرکت فرودگاه ها تشکیل و با توجه به همزمانی سفرهای نوروزی و ماه مبارک رمضان، جلسات توجیهی با مدیران شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران در این ایام ارائه می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی، تصریح کرد: برای تجزیه و تحلیل و برآورد میزان ورود و خروج مسافر و ناوگان هوایی از فرودگاه‌ها، منتظر نتیجه برنامه‌های پروازی شرکت‌های هواپیمایی، برای اخذ مجوز لازم از سازمان هواپیمایی کشوری هستیم.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button