حمل و نقل

شرکت های دانش بنیان در صنعت هوانوردی کشور نقش مهمی بر عهده دارند

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه نگهداری و تعمیرات تاب‌آوری صنعت هوانوردی کشور را افزایش داده‌اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حمل ونقل ایران از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، محمد محمدی بخش، معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه نگهداری و تعمیرات، تاب‌آوری صنعت هوانوردی کشور را افزایش داده‌اند، اظهار کرد: زنجیره تامین صنعت هوانوردی کشور را شرکت‌های دانش‌بنیان با تعمیرکنندگان و تامین‌کنندگان قطعات ناوگان هواپیمایی کشور تشکیل می‌دهد و سازمان هواپیمایی از آنها پشتیبانی و حمایت می‌کند.

وی افزود: این سازمان به شرکت‌های دانش‌بنیان برای استقلال و تاب‌آوری کمک می‌کند تا در این شرایط سخت یاری‌رسان صنعت هوانوردی کشور باشند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری خاطرنشان کرد: این شرکت‌ها از بالاترین سطح استاندارد و گواهینامه‌های بین‌المللی که سازمان هواپیمایی کشوری با سختگیری تمام اعطا می‌کند بهره‌مند هستند و بر اساس همین گواهینامه‌ها خدمات خود را ارائه می‌کنند.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button