حمل و نقل

نشست و برخاست ۱۰هزارو ۹۳۰ پرواز درفرودگاه های

دبیر ستاد تسهیلات نوروزی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از نشست و برخاست ۱۰ هزار و ۹۳۰ پرواز و اعزام و پذیرش یک میلیون و ۲۸۶ هزار و ۲۲۸ مسافر در۵۶ فرودگاه تا هفتم فروردین خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حمل ونقل ایران از روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، محمد حسین آجیلیان دبیر ستاد تسهیلات نوروزی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران روز چهارشنبه هشتم فروردین ماه از نشست و برخاست ۱۰ هزار و ۹۳۰ پرواز و اعزام و پذیرش ۱ میلیون و ۲۸۶ هزار و ۲۲۸ مسافر در ۵۶ فرودگاه تا هفتم فروردین خبر داد و گفت: از این تعداد ۹۶۵ پرواز خارجی و ۹ هزار و ۹۶۵ پرواز داخلی بوده است.

وی افزود: فرودگاه مهرآباد در روز هفتم فروردین نشست و برخاست ۳۳۹ پرواز و اعزام و پذیرش ۴۰ هزار و ۶۸۰ مسافر در ر تبه اول و فرودگاه مشهد با نشست و برخاست ۱۷۰ پرواز و اعزام و پذیرش ۲۲ هزار و ۵۴۶ مسافر در رتبه دوم قرار دارند.

دبیر ستاد تسهیلات نوروزی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران یادآور شد: در همه فرودگاه‌ها سفره‌های هفت سین برپا شده است و مردم می‌توانند با مراجعه به فرودگاه‌ها از این برنامه‌ها دیدن کنند.

آجیلیان گفت: شماره تلفن ۱۹۹ برای پاسخ‌گویی به سؤالات مسافران در مورد اطلاعات پروازی و شماره پیامک ۱۰۰۰۷۰۶۹ برای  پایش و ارزیابی عملکرد فرودگاه‌ها برقرار هستند.

وی با تأکید بر اینکه مردم برای تهیه بلیت به آژانس‌های مسافرتی و سایت‌های معتبر مورد تایید سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت‌های هواپیمایی مراجعه کنند. گفت: مردم در صورت بروز هرگونه مشکل در زمینه بلیت با مراجعه به آدرس اینترنتی www.caa.gov.ir وارد سایت سازمان هواپیمایی کشوری شوند و در بخش حقوق مسافر نظر خود را ثبت و کد رهگیری دریافت کنند.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button