حمل و نقل

بزرگترین مانور طرح اضطراری فرودگاهی کشور در«مهرآباد» برگزارمی‌شود

جلسات آمادگی جهت برگزاری بزرگترین مانور طرح اضطراری فرودگاه مهرآباد با حضور معاونین و واحدهای دخیل در برگزاری مانور طرح اضطراری در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری حمل ونقل ایران از روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، جلسات آمادگی برای برگزاری بزرگ‌ترین مانور طرح اضطراری فرودگاهی کشور در «مهرآباد» با حضور معاونین و واحدهای دخیل در برگزاری این مانور طرح اضطراری در حال برگزاری است.

اجرای این مانور که طبق اسناد بین‌المللی برای هماهنگی بیشتر بین عوامل دخیل در عملیات نجات یک سانحه، حادثه یا مواردی از این دست است، برای تمام فرودگاه‌ها از جمله «مهرآباد» الزامی است و دست‌اندرکاران فرودگاه بین‌المللی مهرآباد با هماهنگی دفتر مقررات فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران برای اجرای مانوری بی‌نقص و تمرینی همه‌جانبه بین تمام نیروهای دخیل در این مهم در تلاش است.

تا کنون ۴ جلسه مقدماتی مانور برگزار شده و گام به گام با حرکت به سمت تکمیل سناریو مانور دیگر، عوامل دخیل به گروه برگزار کننده افزوده خواهند شد.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button