حمل و نقل

اعطای گواهینامه فرودگاه شیراز/مطابق با استانداردهای جهانی/امنیت کامل آسمان ایران

گواهینامه فرودگاهی فرودگاه بین المللی شهید آیت‌الله دستغیب شیراز توسط رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اعطا شد.

به گزارش پایگاه خبری حمل ونقل ایران از روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، محمد محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در آیین اعطای گواهینامه فرودگاهی فرودگاه بین‌المللی شیراز گفت: امروز مستکبران جهانی در این اندیشه هستند که صنعت هوانوردی جمهوری اسلامی ایران چگونه توانسته با وجود تحریم‌های ناجوانمردانه سرپا بایستد و مطابق استانداردهای جهانی عمل کند.

وی افزود: استان فارس امروز می‌تواند به خود افتخار کند که فرودگاه شیراز به‌عنوان سومین فرودگاه کشور از گواهینامه فرودگاهی مطابق با استانداردهای جهانی برخوردار شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: در حوزه کارگو باید برای فرودگاه‌های فارس برنامه‌ریزی شود تا با حمل و نقل هوایی شاهد صادرات محصولات درجه یک این استان به کشورهای همسایه باشیم.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار کرد: این افتخار را داریم که اعلام کنیم از بوموسی تا سراوان شاهد برقراری پروازهای مسافری هستیم.

محمدی بخش خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک با افتتاح رادار تنگ‌ریز فارس، مردم در جریان اهمیت این پروژه و اقدام جهادی رزمندگان خط مقدم صنعت هوانوردی قرار خواهند گرفت.

آسمان ایران در امنیت کامل است

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: آسمان ایران در امنیت کامل به‌سر می‌برد و در شرایطی که اخیرا اسرائیل مورد هجوم رزمندگان ایرانی قرار گرفت، هزاران پرواز در شیراز و سایر فرودگاه‌های ما انجام شد.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button