حمل و نقل

۷۲۵ نقطه پرحادثه سال گذشته در راه‌های کشور اصلاح شد

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در پی انتشار خبری در برخی از رسانه ها با موضوع آمار نقاط پرحادثه، اعلام کرد: درسال ۱۴۰۲ مجموعأ ۷۲۵ نقطه پرحادثه موجود در راه‌های کشور اصلاح شده است.

به گزارش پایگاه خبری حمل ونقل ایران از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، این سازمان در پی انتشار خبری در برخی از  رسانه ها با موضوع آمار نقاط پر حادثه، اعلام کرد که در سال ۱۴۰۲ مجموعأ ۷۲۵ نقطه پرحادثه موجود در راههای کشور رفع شده است.

در اطلاعیه روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آمده است: “توضیح این که در سال ۱۴۰۲، ۴۱۲ نقطه از مجموع ۸۸۷ نقطه پرحادثه راه‌های کشور که در سال ۱۴۰۱ سازمان راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای و پلیس راه توافق کرده بودند رفع و اصلاح شده است.

 ۳۱۳ نقطه دیگر نیز مربوط به توافق قبلی دو دستگاه در سال ۱۳۹۶ است که در سال ۱۴۰۲ اصلاح شده است.

 بنابراین درسال گذشته مجموعأ ۷۲۵ نقطه پرحادثه راههای کشور رفع و اصلاح شده است و هر دو آمار ارائه شده توسط وزیر راه و شهرسازی و معاون حمل و نقل این وزارت خانه صحیح و متقن است.”

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button