حمل و نقلشهرسازی و عمران

وزیر راه وشهرسازی ۴۴۷ واحد مسکن مهر را افتتاح کرد

با حضور وزیر راه و شهرسازی و سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید ۶ هزار و ۴۴۷ واحد مسکن مهر در شهرهای جدید مهستان و پردیس افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حمل ونقل ایران از وزارت راه و شهرسازی، امروز ۷ خرداد در سفر مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی به استان البرز و شهر جدید هشتگرد (مهستان)، ۶ هزار و ۴۴۷ واحد مسکن مهر در شهرهای جدید پردیس و مهستان افتتاح شد.

بر اساس این گزارش تعداد ۳ هزار و ۸۰ واحد در مهستان با حضور وزیر راه و شهرسازی و سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید افتتاح شد.

همچنین ۳ هزار و ۳۶۷ واحد مسکونی مهر نیز در پردیس به شکل ویدیوکنفرانسی افتتاح شد.

گفتنی است، شروع عملیات آماده‌سازی فازهای ۱،۲،۳،۴،۷ به مبلغ ۵۰۰ میلیارد تومان، شروع عملیات ساخت ۵ هزار واحد مسکونی نهضت ملی مسکن مهستان، افتتاح روشنایی فاز ۷ به طول ۴ کیلومتر به مبلغ ۱۰ میلیارد تومان و افتتاح اسکیت پارک مجموعه شهید ابراهیمی به مبلغ ۵ میلیارد تومان از جمله برنامه‌هایی است که در این سفر انجام می‌شود.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button