حمل و نقل

پروازهای فرودگاه مهرآباد ۱۴ خرداد ۵ ساعت متوقف می شود

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی مهرآباد از توقف ۵ ساعته پروازهای این فرودگاه در روز دوشنبه ۱۴ خرداد ماه از ساعت ۸ تا ۱۳ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حمل ونقل ایران از روابط‌ عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛ ابراهیم مرادی گفت: توقف پروازهای فرودگاه به دلیل برگزاری مراسم سالروز ارتحال بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب اسلامی بوده و مراتب آن از طریق اطلاعیه هوانوردی سری A شماره ۱۸۴۸ به آگاهی همه کاربران و شرکت‌های هواپیمایی رسیده است.

مدیرکل فرودگاه مهرآباد گفت: بر این اساس از همه مسافران درخواست می‌شود بر اساس ساعت درج شده بر روی بلیت خود در ترمینال‌های فرودگاه جهت انجام تشریفات سفر حاضر شوند و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با سامانه ۱۹۹ یا ۶۱۰۲۱ (اطلاعات پرواز فرودگاه بین‌المللی مهرآباد) تماس بگیرند.

گفتنی است؛ علاوه بر فرودگاه مهرآباد، تمامی فرودگاه‌های داخل TMA تهران شامل فرودگاه امام(ره) و پیام نیز در ساعت زمانی مذکور پرواز نخواهند داشت.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button