حمل و نقل

اهدای تندیس نقره‌ای ملی سازمان حمایت به شرکت رجا

تهران – تندیس نقره‌ای ملی بیست و دومین همایش ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان برای اولین بار به شرکت حمل و نقل ریلی رجا اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری حمل ونقل ایران از روابط عمومی رجا، در این همایش که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه معاونین همچنین برخی مسئولان و مدیران بنگاه‌های اقتصادی منتخب در تالار حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار شد؛ شرکت رجا برای دومین سال پیاپی در زمره برگزیدگان قرار گرفته و برای نخستین بار از بدو تأسیس این شرکت موفق به دریافت تندیس نقره‌ای ملی شد.

این همایش هر سال با هدف افزایش انگیزه و حساسیت در تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات برای رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، افزایش اعتماد و ترغیب مصرف‌کنندگان به استفاده از کالاها و خدمات واحدهای دارای گواهینامه و تندیس، افزایش رقابت سازنده بین تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات در جهت ارائه محصولات کیفی، تلاش در جهت برقراری قیمت عادلانه، تحویل به موقع و ارائه مطلوب خدمات پس از فروش و تشویق مصرف‌کنندگان برگزار می‌شود.

ارزیابی و انتخاب بنگاه‌های برگزیده، حاصل فرآیندی یک ساله و براساس شاخص‌ها و مفاد مندرج در آیین‌نامه اعطای گواهینامه و تندیس‌های ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان می‌باشد.

در بیست و دومین همایش ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، ۲۸۰ شرکت ثبت نام کردند که از میان آنها، ۲۰ شرکت حائز شرایط کسب تندیس و ۱۶ شرکت حائز شرایط دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان شدند که در این میان شرکت رجا برای اولین بار مفتخر به دریافت تندیس نقره‌ای ملی شد.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button