شهرسازی و عمران

اکبر نیکزاد

آغاز ۴۸۸ هزار مسکن در دو سال گذشته و تحویل ۱۵۸ هزار واحد مسکونی به مردم

نیکزاد در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید بنیاد مسکن گفت: بنیاد مسکن در دوسال گذشته ۴۸۸ هزار مسکن شروع کرده و ۱۵۸ هزار واحد مسکونی را به مردم تحویل داده است.

اکبر نیکزاد در این مراسم افزود: بنیاد مسکن در ۲ سال گذشته تمام توان خود برای ساخت مسکن را  به گار گرفته و از هیچ تلایشی مضایقه نکرده است.

نیکزاد گفت: برای ساخت ۴۸۸ هزار واحد مسکونی تک‌تک دوستان فعال در بنیاد مسکن با افتخار خونه دل خوردند و این‌ کار به پیش می‌رود.

رییس سابق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تاکید کرد: در مسئله مسکن محرومان تاکنون ۱۴ هزار واحد مسکونی ساخته شده است و ای کاش فرصت بود در این‌ افتتاح‌ها تصاویر رضایت مردم به تصویر کشیده می‌شد.

وی افزود: تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار دارای طرح هادی مصوب است و افق طرح‌های هادی در ۹ هزار روستا بازنگری شده است و ۴۵ هزار جلسه برای این طرح‌های هادی برگزار شده است.

نیکزاد گفت: بنیاد مسکن بزرگترین تولیدکننده بتن در کشور است و ما در زمینه تونل برای تکمیل ادامه خط چهار مترو در حال فعالیت هستیم.

در این مراسم، اکبر نیکزاد، رئیس سابق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تودیع و غلامرضا صالحی، معاون نیکزاد به عنوان رئیس جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی معارفه شد.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button