رویدادها

تاکید نماینده ولی فقیه و رئیس بنیاد مسکن بر حضور پرشور مردم در انتخابات

در آستانه برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان، نماینده ولی فقیه و رییس شورای مرکزی و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با صدور بیانه ای بر حضور پرشور مردم در این انتخابات تاکید کردند.

به گزارش پایگاه خبری حمل ونقل و صنعت و معدن ایران از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی متن بیانه به شرح زیر است.

بِسْمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِیمِ

مساله انتخابات بسیار مهم است. بعضی‌ها مردم را از انتخابات دلسرد می‏کنند؛ راه حل مشکلات انتخابات است، برای رفع آن بایستی در انتخابات شرکت کرد. مقام معظم رهبری (دامت برکاته (

در آستانه برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان، دشمن با توطئه‏ها و فتنه‏های شوم خود و با بهره‏گیری از تمام ظرفیت‏های رسانه‏ای و هجمه تبلیغاتی، سعی در کمرنگ کردن و کم اهمیت جلوه دادن برکات انقلاب دارد و درصدد کاهش مشارکت مردم در انتخابات پیش‏رو است تا بتواند با ادعای جدایی مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی بر درخت پرثمر انقلاب اسلامی ضربه‏ای وارد ‏کند.

شکل‏گیری مجلسی کارآمد و انقلابی در امتداد پیروزی‏های متعدد بر دشمن، گام عملی برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است که با حضور در پای صندوق‏های رأی محقق می‏گردد، بیانات صریح رهبر معظم انقلاب((مدظله العالی)) درباره برگزاری پرشور انتخابات اسفند ماه ۱۴۰۲، حجت را بر همگان تمام نمود.

لذا در این شرایط خطیرخانواده بزرگ بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سراسر کشور بدون هیچ گونه اقدام جانبدارانه سیاسی نسبت به احزاب و نامزدهای انتخابات با نقش آفرینی مؤثر در تحقق راهبردهای مورد انتظار مقام معظم رهبری(دامت برکاته) دراین عرصه مهم وبا حضور پرشور و آگاهانه خود درپای صندوق‏های رأی، بار دیگر ولایتمداری و وفاداری خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی را به اثبات می‏رسانند.

حسین روحانی نژاد

نماینده ولی فقیه و رییس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

غلام رضا صالحی

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button