شهرسازی و عمران

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن:

۲۷۵ هزار نفر برای دریافت وام مسکن روستایی به بانک ها معرفی شده است

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: از۳۵۰ هزار متقاضی مسکن روستایی تا کنون ۲۷۵ هزار واحد به بانک‌ها معرفی شده است.

به گزارش پایگاه خبری صنعت ومعدن ایران از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، مجید جودی  معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن با بیان اینکه از بهمن ماه سال ۱۴۰۲ با تایید پرداخت تسهیلات ۳۵۰ میلیون تومانی توسط دولت عملیات تخصیص تسهیلات آغاز شده است، افزود: از ۳۵۰ هزار متقاضی تا به امروز ۲۷۵ هزار واحد به بانک‌ها معرفی شده و ۱۵۵ هزار واحد مسکن روستایی هم در قالب طرح نهضت ملی مسکن با بانک‌ها عقد قرارداد کرده اند.

 معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن بیان کرد: تا به امروز حدود ۱۲ همت به متقاضیان از سوی بانک‌ها تسهیلات پرداخت شده است و در دولت سیزدهم با تاکید رئیس جمهور مبنی همکاری بیشتر بانک‌ها روند پرداخت تسهیلات از سوی بانک‌ها مناسب بوده است.

 جودی اظهار کرد: در دولت سیزدهم ۵۳۶ هزار و ۱۵۰ واحد نهضت ملی مسکن شروع شده است که از این تعداد ۲۸۳ هزار و ۷۲۶ واحد به اتمام رسیده است و ۲۵۲ هزار و ۴۲۵ واحد هم در دست اجراست.

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن یادآورشد: بنیاد مسکن تمام تلاش خود را به کار گرفته است که بتواند سهمیه تسهیلات مسکن روستایی که ۳۵۰ هزار واحد است را تا پایان خرداد ماه به مرحله اجرایی برساند.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button