شهرسازی و عمران

پیش‌بینی کسب درآمد ۷۰۰۰ میلیارد ریالی از بخش خصوصی

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: پیش بینی ما این است که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با افزایش ارائه خدمات به پروژه‌های بخش خصوصی در سراسر کشور از این بخش ۷ هزار میلیارد ریال درآمد توسط آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک کسب شود.

به گزارش پایگاه خبری حمل ونقل و صنعت ومعدن ایران  از روابط عمومی  شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک،” مجید کیانپور” با عرض تسلیت شهادت رئیس جمهور و همراهان افزود: در این مصیب بزرگ همه هم‌ درد بوده و در سوگ عزیزانمان هستیم.

کیانپور با اشاره به حضور پر شور و گسترده مردم در تشییع خادمان ملت گفت: شکوه حماسه بی نظیر قدرشناس ایران در سراسر کشور و مردمی که در مراسم تشییع پیکر مطهر خادمان ملت حضور داشتند قابل ستایش است و مردم با این حضور قدردان خادمان خود و پاسخگوی زحماتی که این عزیزان کشیدند بودند.

وی اضافه کرد: از خادمان شهید یاد گرفتیم که کاری انجام دهیم که ماندگار باشد نه کار کنیم که خودمان ماندگار شویم.

کیانپور با اشاره به حماسه سه خرداد و مناسبت‌های پیش رو گفت: سالگرد رحلت امام راحل حضرت امام خمینی ( ره) بنیانگذاری جمهوری اسلامی را نیز گرامی می‌داریم.

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به مدیران استانی تاکید کرد: امسال سال توسعه کشور است و باید به تمامی سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی کشور خدمات شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک را ارائه کنیم و ضمن حضور در تمام بازارها حضور در بازارهای جدید را نیز هدف قرار داده و سقف ارائه خدمات به پروژه‌های بخش خصوصی را به بیش از ۶۰ درصد افزایش دهیم.

کیانپور افزود: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ظرفیت‌ بسیار بالایی را در ارتقاء کیفیت پروژه‌های عمرانی در سراسر کشور دارد و آمادگی حضور و استقرار آزمایشگاه را در سراسر کشور در کمتر از دو ساعت را دارد.

وی ادامه داد: مراکز استان‌ها و شعبه‌های آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک باید از ظرفیت‌های خود برای ارتقاء کیفیت پروژه‌های ملی، استانی و بخش خصوصی در سراسر کشور استفاده کنندو به توسعه کشور بپردازند.

کیانپور با اشاره به فصل گرما و صرفه جویی در بخش انرژی گفت: مدیریت انرژی و صرفه جویی و بهینه مصرف کردن انرژی امروزه به یکی از چالش‌های مهم در دنیا تبدیل شده و کشور ما هم از این قضیه مستثنی نیست توصیه می‌شود که الگوی مناسب مصرف انرژی را در سراسر کشور رعایت کنیم.

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: توسعه همه جانبه در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک چند سالی است که با خرید تجهیزات نوین، فناورانه و منحصربفرد آغاز شده و تا پایان امسال نیز ۱۰۰ دستگاه خودرو کار به استان‌ها تحویل داده خواهد شد.

خدایار روان‌بد معاون توسعه مدیریت و منابع در این جلسه که با حضور مدیران ستادی و مدیران استانی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد ضمن دریافت گزارش برنامه‌های عملیاتی استان‌ها برای امسال توصیه‌هایی را برای افزایش درآمد، وصول، توسعه و حضور در بازارهای جدید و انعقاد قراردادهای جدید به مدیران استانی داشت.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button