شهرسازی و عمران

افزایش فعالیت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در بخش معدن/ ۷۰ سال سابقه فعالیت

معاون فنی و نظارت مهندسی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک باهدف ورود به بازارهای جدید و ارتقای کیفیت پروژه‌های عمرانی زمینه‌های توسعه همکاری با سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی سراسر کشور را با ارائه توانمندی‌ها و انعقاد تفاهم‌نامه همکاری فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری حمل ونقل ایران از روابط‌ عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، فرهاد احمدنیا، معاون فنی و نظارت مهندسی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک افزود: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با قدمتی ۷۰ ساله به‌ عنوان یک شرکت دانش‌بنیان، فناورانه و مردم پایه و دارای توانمندی‌های منحصربه‌فرد، در راستای رشد و توسعه کشور بالاخص در بخش معدن و تحقق جهش تولید موردنظر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) همکاری‌های خود را زمینه مطالعه، مشاوره و ارائه خدمات منحصربه‌فرد آزمایشگاهی با سازمان نظام‌مهندسی معدن ایران ارتقا می‌دهد.

احمدنیا افزود: نظارت بر ارتقای کیفیت، افزایش طول عمر مفید و کاهش هزینه‌های پروژه‌های عمرانی نقش مستقیمی در توسعه کشور خواهد داشت و شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک آمادگی حضور در همه عرصه‌های فنی و مهندسی در کشور را دارد.

وی ادامه داد: فردا چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت هیئتی ارشد از سازمان نظام‌مهندسی معدن ایران با حضور در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ضمن بازدید از توانمندی‌ها، تجهیزات و ظرفیت‌های این شرکت، زمینه‌های همکاری و انعقاد تفاهم‌نامه فی‌مابین را بررسی خواهند کرد.

ایرج منصوری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری حمل و نقل و صنعت و معدن ایران / مدیرکل، سردبیر، دبیر، و خبرنگار اقتصادی ایرنا، رئيس دفتر اسبق خبرگزاری ایرنا در جمهوری آذربایجان (باکو) و منطقه آزاد کیش، کارشناس رسمی دادگستری

مطـالب مرتبـط

Back to top button